PLEXİ KUTU HARF

Plexi gerek dış mekân gerekse iç mekân olmak üzere iki yerde reklam tanıtım ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Plexiglass malzemenin en önemli olan özelliği ışık geçirgenliğidir. Plexiglass malzeme çeşitli kalınlıklarda üretilir ve pek çok renk yelpazesine sahiptir.

Plexiglass camsı bir yüzeye sahip oluşu ve pek çok renk alternatifi ile reklam tanıtım ve pek çok üründe rol oynamaktadır; Özellikle bizim imalatlarımızda tabela yapımında vazgeçilmezlerdendir.

Özellikle geceleri daha belirgin hale gelmesi için ışıklı ve LED ışıklı özelliklerinde tabelalar ile Krom harfli takoz pleksili nikel fileli kompozit oyma özel kalıp kabartma gibi tabela modelleri oldukça ilgi çeker. Siz de mekânlarınızın farkındalığını göstermek ve değer katmak istiyorsanız, çok seçenekli nitelikli çok seçenekli tabela imalatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Plexi Kutu Harf Tabelasının Avantajları

Tabela tasarım itibari ile reklam tanıtımlarınızı daha kurumsal bir görselde sergileyebileceğiniz özelliktedir.

Lazer kesim ile hazırlandığı için direk göze hitap eden estetik ve modern görünümlü bir tabeladır.

Fason imalat ile tasarlanan kutu harf tabelanız akan trafikte bile kolaylıkla fark edilecek ve hedef kitleye ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

Firmanızın büyüyüp markanızın saygınlığını arttırabilmek ve sektörde kalıcı bir konuma gelebilmeniz fason kutu harf imalatı tabela modelleri arasından kurumsal kimliğinize uygun olanı karar vermek ile mümkündür.

Diğer reklam tanıtım araçlarına göre daha çok işlevsel özelliği olan tabelalar, bir kere ücret ödediğiniz takdirde uzun seneler reklam tanıtım için belli bir çabaya girmenizi gerektirmez.

Farklı yazı ve puntolarda hazırlanabilen plexi kutu harf imalatı uzun sürmesine karşın beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

Herhangi bir olumsuzlukta veya tabela tamiri gerekli olduğu zaman firmamızın bedava dağıttığı teknik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

PLEXİ KUTU HARF TABELA

Işıklı tabla çeşidi olan Plexi Kutu Harf üretimi ve uygulaması oldukça zahmetli olan tabela türüdür. Plexi malzemenin Cnc ile kesimi ve etrafına tine plexi malzemenin dönülmesi ardından led ya da floresan destekli aydınlatma sistemlerinin içine döşenmesi ile işlevini görmektedir. İstenilen renk ve boyutta üretilir. İsteğe bağlı şekilde led ışıklı imal edilebilir.

Plexi kutu harf ile üretimde bulunduğumuz tabela çeşitlerinin görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

PLEXİ HARF TABELA

Plexi Kutu Harf Tabela, parlak ve göz alıcı olması diğer tabelalara oranla göze hitap etmesi ve müşterilerin dikkatini çekmesi sebebiyle cok sık tercih edilir. Dikkat çekicilik dışında renk bakımından daha sağlıklı olması, solma, yıpranma, eskime gibi problemler yaratmadığı için tercih edilmektedir. Kullanılan malzeme renkli, transparan renkli,buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi türleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karsı 6 kat daha mukavemetlidir. Camdan daha hafif ve aynı kalınlıkta olan camla karşılaştırıldığında %20 daha az iletir.

Pleksiglass Pleksi Kutu Harf hem dış mekanlarda aynı zamanda iç mekanlarda en çok tercih edilen sistemlerden birisidir.

Zengin renk alternatifi ile pantone kodunuza ya da özel renk kodunuza en yakın üretim temin edilmektedir.

Işıklı ve Işıksız olmak üzere firmanız yalnızca cephelerınde değil iç yönlendirme,dekor süslenmelerinde de tercih edilir.

Plexi Kutu Harf İmalatı

Birden fazla malzemeyle üretilebilen hem şık görsele sahip hem de uygun fiyat içeren pleksi kutu harf tabela sistemleri, ışıklı ve ışıksız olmak üzere tasarlanabilir. Aynı zamanda 2 veya 3 boyutlu üretimin beraberinde kişiye özel tasarım da yapılabilir. Dolayısıyla Pleksi Kutu Harf Nedir? Merakınıza karşın her piyasanın ihtiyaç duyduğu tanıtım ve reklam tanıtım çalışmaları için ideal bir tabela sistemidir diyebiliriz. Tabi ki, bugün her sektör için pleksi kutu harf tabela sistemini tercih ediyor diyemeyiz. Fakat genellemeye bakıldığında tercih sayısının oldukça fazla olduğu ve gün geçtikçe taleplerin arttığını söyleyebiliriz. Bu bağlamda Pleksi Kutu Harf İmalatı sayısının da çoğalması, şüphesiz kişilerin doğru firmaya ulaşmasını zorlaştırdığından ötürü çalışacağınız işletmenin referans bilgilerini kontrol etmenizi öneri ederiz.

Pleksi Kutu Harf Fiyatları Hakkında Bilgiler

Takdir edersiniz ki, her sektörde yer alan aracı kuruluşlar üretim maliyetinin üzerine kendi kar payını da ekleyerek satış fiyatı sunduğundan ötürü bu tip şirketlerden alışveriş yapmanız sizler için biraz maliyetli olabilir. Ancak bizler üretici şirketlerden biri olduğumuz için Plexi Kutu Harf Fiyatları konusunda diğer şirketlere oranla çok daha esnek rakamları sizlere sunmaktayız. Bu sebeple İstanbul bölgesinde şirketiniz için hem şık hem nitelikli hem de uygun maliyetli tabela hizmeti almak dilerseniz, İstanbul Plexi Kutu Harf İmalatı firmaları arasında 1.nitelikli ve uzman işçilik ile hizmet sunan firmamızla tanışmanızı öneririz.

PLEXİ HARF NEDİR?

Geniş renk skalası ile hemen her renkten imalatını yapmış olduğumuz plexi kutu harfler iç ve dış mekan ışıklı ışıksız tabela üretiminin vazgeçilmez ana ürünlerinden birisidir. Plexiglass malzeme ışık geçirgenliği sayesinde ışıklı tabela üretiminde kullanılıyor.

Plexiglass kutu harf imalatı plexi levhalardan logonun cnc router tezgahta kesimi ile başlar. Harf kenar çizgisine göre santim santim ısıtılıp bükülen kenar bantları özel plexi yapıştırıcısı ile birbirine yapıştırılmak suretiyle 3 boyutlu kutu harf formu kazandırılır.

Plexi kutuların içerisine oturacak ölçüde kesilen PVC dekota kapakların ön yüzüne döşenen led ışıklar Pleksi kutu harfin içini ve dışını aydınlatır. Plexi kutu harflerin ön yüzü ve kenar banları farklı renklerde üretilebilir.

Harfler bir zemin üzerine montajlanabilir, alüminyum küpeşte borular üzerine montajlanabilir ya da direk şekilde duvara montajı yapılabilir duvara yapılacak kutu harf tabela montajlarında kabloların görünmemesi için alçıpan ya da dekoratif duvar paneli arkasına erişim mutlaka şarttır.

PLEXİ KUTU HARF TABELA ÖZELLİKLERİ

 Teknolojinin gelişmesi her sektörü etkilemiştir. Özellikle tabela konusunda yapılan çalışmalara bakıldığı zaman kendini fazlasıyla geliştirdiğini görmeniz mümkündür. Tabelalar arasında en fazla tercih edilen kutu harf tabela çeşitleri dikkatleri üzerlerine çeken ve bir hayli şık görünüme sahip oldukları açıkça fark edilmektedir.

Genellikle alüminyum, krom kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela ve daha bir çok çeşidi ile karşımıza çıkar. Firmamız tabela üretimini müşterilerin taleplerine bağlı şekilde led ışık sisteminin de harflerin iç kısımlarına tasarlanması ile ışıklı bir tabela gerçekleştirmektedir. Montaj yapımında dekota harf siparişleri de tasarımla beraber verilir.

Tabela denildiği zaman akla ilk gelen ve müşterilerin en çok tercih ettikleri pleksi kutu harf tabela sektör içerisinde de önemli bir yer tutmaktadır. Genel olarak bakıldığında renkli, buzlu, fosforlu, şeffaf, lümen, simli ve daha pek çok çeşit plastik ile karşılaşabilirsiniz.

Normal camlara göre daha dayanıklı olan pleksi kutu harf tabela camları ayrıca normal camlara göre daha hafif ve ısıyı %20 daha az iletmektedir. Parlak ve göz alıcı görünümü sayesinde standart tabelaların dışında göze daha fazla hitap etmektedir.

PLEXİ KUTU HARF TABELANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Kaliteli ve paslanmaz malzemeler ile üretimi yapılan plexi kutu harf tabela, çeşitlerini kullanarak marka ve firma bilinirliğinizi en hesaplı, nitelikli yollarla tanıtabilirsiniz. Uygun opsiyonları ile elde edebileceğiniz tabela ile devamlı yinelenen reklam tanıtım maliyetlerinize son verin.

Plexi kutu harf tabela, hizmeti sunan firmamızdan bilgi almak istediğinizde tecrübeli ekip arkadaşlarımız aklınızdaki tüm sorulara cevap verecek ve bütünüyle taleplerinize uygun biçimde hizmet vermektedir. Firmanızın veya işletmelerinizin bilinirliğini çoğaltmak için sizlerde kutu harf tabela ürünlerinden yaptırarak daha fazla kişiye sesinizi duyurabilirsiniz.

PLEKSİ KUTU HARF TABELA FİYATLARI

Dikkat çekici ve nitelikli görselleri sayesinde görenleri etkileyen plexi kutu harf tabela fiyatları tabela ölçüsüne göre değişmektedir. Sizlerde plexi kutu harf tabela hizmetlerimize bakarak tercihlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Bu sebeple plexi kutu harf tabela çeşidi ile alakalı net bir fiyat belirlemek doğru değildir. İşletmeniz için hem hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak hem de net bir fiyat bilgisine sahip olmak dilerseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.